Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
HAKKIMIZDA
       Sakarya Optik Kurucusu Abdullah Misafir Optik sektörüne 1999 yılında İstanbul Sirkeci de toptan ve ithalat yaparak başlamış olup, 2007 yılından itibarende Sakarya da perakende mağazacılık alanında faaliyetini sürdürmektedir. Ara vermeksizin devam eden çalışma hayatıyla optik sektöründe deneyimli bir iş adamıdır.

       2007 yılında Sakarya merkezde Sakarya Optik Mağazası kurulmuş olup, 2010 yılında Sakarya Optik - 2, 2014 yılındada da Sakarya Optik - 3 mağazasını bünyesine katarak mağaza sayısını 3 e çıkarmıştır.

       Ticaret hayatında dürüstlüğü kendisine simge edinen Sakarya Optik in kısa zamanda uzun yol almasının nedeninin daima samimi, doğru, güvenilir ve dürüst hizmetleriyle kaliteden ödün vermeksizin en iyi şekilde müşterilerini memnun etmesidir.

        2007 yılında sektöre hızlı bir giriş yapan Sakarya Optik kısa sürede sektörün öne çıkan mağazalarından biri olarak Sakarya da adını duyurmuştur. Kaliteli ve marka ürünler bulundurarak 15 e yakın güleryüzlü personeli ve teknolojinin sunmuş olduğu en gözde makinaları ile hizmete devam etmektedir.

        Dünyaca ünlü markaları türk tüketicilerin beğenisine sunan Sakarya Optik mağazalarında bulunan ünlü markalar ile müşterilerimiz kendi tarzını belirleyerek modayı yakından takip etmektedirler. Sakarya Optik sizlere sağlığınız ve şık görünümünüz için kaliteli ürünler sunmaktadır.
 
 
 
 
 
Pro WEB